Actuele berichten
Competitieprogramma Sallandia 1 Voorbereiding Sallandia 1 Exclusieve club koopavond Telstar Eerste training A1 Competitie indeling pupillen Indeling 4G / 4H
 

Competitieprogramma Sallandia 1

Datum  Aanvang Opmerkingen 6-9-2015 14.30 uur TKA 1 – Sallandia 1 13-9-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Apeldoornse Boys 1 20-9-2015 14.30 uur Loenermark 1 – Sallandia 1 27-9-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Groen Wit ’62 1 4-10-2015 14.00 uur Eerbeekse Boys – Sallandia 1 11-10-2015 14.00 uur Sallandia 1 – KCVO 1 18-10-2015 […]

Voorbereiding Sallandia 1 & 2

Datum  Aanvang Opmerkingen 2-8-2015 10.30 uur Training (s’morgens & s’middags) Trainingsdag met om 12.00 uur lunch 4-8-2015 20.00 uur Training 6-8-2015 20.00 uur Training 7-8-2015 20.00 uur Training 9-8-2015 11.00 uur Sallandia 1 – Go Ahead 1 Oefenwedstrijd, info volgt. 11-8-2015 20.00 uur Sallandia 1 – Colmschate 1 Oefenwedstrijd, info volgt. 13-8-2015 20.00 uur Training […]

Exclusieve club koopavond Telstar

Eerste training A1

Op 4 augustus a.s. is de eerste training van het nieuwe seizoen voor de spelers van de A1. Deze training begint om 18.30 uur.

Competitie indeling pupillen

2e klasse 11 3e klasse 30 Activia D1GD 11:15 Activia E2 10:00 Colmschate ’33 D2G 10:15 Colmschate E3 8:30 Deventer D2 12:30 Deventer E3 10:00 SP Eefde D1G 10:15 Diepenveen E2 9:00 FC RDC D1 10:00 FC RDC E2 8:45 Go Ahead Deventer D1D 11:30 Koninklijke UD E3 9:30 Heeten D1G 11:00 Overwetering E2 9:00 […]

Indeling 4G / 4H

4G 4H Activia ABS Alexandria Balkbrug Apeldoornse Boys Broekland Eerbeekse Boys Dalfsen Groen Wit’62 DAVO Jeugd FC Diepenveen KCVO Fc RDC Klarenbeek SC Gazelle De Kon. UD Haarle Loenermark Holten Sallandia Lettele TKA OVC ’21 Voorst USV WWNA Zwolle SV

Competitieprogramma Sallandia 1

Datum  Aanvang Opmerkingen
6-9-2015 14.30 uur TKA 1 – Sallandia 1
13-9-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Apeldoornse Boys 1
20-9-2015 14.30 uur Loenermark 1 – Sallandia 1
27-9-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Groen Wit ’62 1
4-10-2015 14.00 uur Eerbeekse Boys – Sallandia 1
11-10-2015 14.00 uur Sallandia 1 – KCVO 1
18-10-2015 14.00 uur Activia 1 – Sallandia 1
25-10-2015 Beker / inhaal
1-11-2015 14.00 uur Sallandia 1 – WWNA 1
8-11-2015 14.30 uur Fc Jeugd 1 – Sallandia 1
15-11-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Alexandria 1
22-11-2015 Beker / inhaal
29-11-2015 14.00 uur Kon. UD 1 – Sallandia 1
6-12-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Klarenbeek 1
13-12-2015 14.00 uur Voorst 1 – Sallandia 1
20-12-2005 Beker / inhaal
17-1-2016 Beker / inhaal
24-1-2016 14.00 uur Apeldoornse Boys 1 – Sallandia 1
31-1-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Loenermark 1
7-2-2016 Beker / inhaal Carnavalsweekend
14-2-2016 14.30 uur Groen Wit ’62 1 – Sallandia 1
21-2-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Eerbeekse Boys 1
28-2-2016 Beker / inhaal
6-3-2016 14.00 uur KCVO 1 – Sallandia 1
13-3-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Activia 1
20-3-2016 14.00 uur WWNA 1 – Sallandia 1
26-3-2016 Beker / inhaal Paasweekend
28-3-2016 Beker / inhaal Paasweekend
3-4-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Fc Jeugd 1
10-4-2016 14.00 uur Alexandria 1 – Sallandia 1
17-4-2016 Beker / inhaal
24-4-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Voorst 1
1-5-2016 14.00 uur Sallandia 1 – TKA 1
5-5-2016 Beker / inhaal Hemelvaartsdag
8-5-2016 14.00 uur Klarenbeek 1 – Sallandia 1
16-5-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Kon. UD 1 2e Pinksterdag

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Voorbereiding Sallandia 1 & 2

Datum  Aanvang Opmerkingen
2-8-2015 10.30 uur Training (s’morgens & s’middags) Trainingsdag met om 12.00 uur lunch
4-8-2015 20.00 uur Training
6-8-2015 20.00 uur Training
7-8-2015 20.00 uur Training
9-8-2015 11.00 uur Sallandia 1 – Go Ahead 1 Oefenwedstrijd, info volgt.
11-8-2015 20.00 uur Sallandia 1 – Colmschate 1 Oefenwedstrijd, info volgt.
13-8-2015 20.00 uur Training
14-8-2015 20.00 uur Training
16-8-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Batavia Lelystad Oefenwedstrijd, info volgt.
18-8-2015 19.00 uur sc Deventer 1 – Sallandia 1 Bekerwedstrijd, info volgt.
18-8-2015 20.00 uur Eventueel trainen 2e
20-8-2015 20.00 uur Training
21-8-2015 20.00 uur Training
23-8-2015 11.00 uur Reunie 1 – Sallandia 1 Oefenwedstrijd, info volgt.
23-8-2015 Bekerwedstrijd 2e Tegenstander n.n.b.
25-8-2015 18.45 uur Sallandia 1 – Turkse Kracht 1 Bekerwedstrijd, info volgt.
25-8-2015 20.00 uur Eventueel trainen 2e
27-8-2015 20.00 uur Training
28-8-2015 20.00 uur Training
30-8-2015 14.00 uur Diepenveen 1 – Sallandia 1 Bekerwedstrijd, info volgt.
30-8-2015 Bekerwedstrijd 2e Tegenstander n.n.b.
1-9-2015 20.00 uur Sallandia 1 – Fc RDC (za) 1 Oefenwedstrijd, info volgt.
1-9-2015 20.00 uur Eventueel trainen 2e
3-9-2015 20.00 uur Training
6-9-2015 14.30 uur TKA 1 – Sallandia 1 Competitiewedstrijd
6-9-2015 Bekerwedstrijd 2e Tegenstander n.n.b.
8-9-2015 20,00 uur Training
10-9-2015 20.00 uur Training
13-9-2015 14.00 uur Sallandia 1 – Apeldoornse Boys Competitiewedstrijd
13-9-2015 Competitiewedstrijd 2e Tegenstander n.n.b.

Gepubliceerd in Senioren0 Reacties

Exclusieve club koopavond Telstar

clubkoopavond

Gepubliceerd in Sponsoring0 Reacties

Eerste training A1

Op 4 augustus a.s. is de eerste training van het nieuwe seizoen voor de spelers van de A1. Deze training begint om 18.30 uur.

Gepubliceerd in Junioren0 Reacties

Competitie indeling pupillen

2e klasse 11 3e klasse 30
Activia D1GD 11:15 Activia E2 10:00
Colmschate ’33 D2G 10:15 Colmschate E3 8:30
Deventer D2 12:30 Deventer E3 10:00
SP Eefde D1G 10:15 Diepenveen E2 9:00
FC RDC D1 10:00 FC RDC E2 8:45
Go Ahead Deventer D1D 11:30 Koninklijke UD E3 9:30
Heeten D1G 11:00 Overwetering E2 9:00
Koninklijke UD D1G 11:30 Rohda R. E3 10:30
SP Lochem D2 9:45 Sallandia E1 9:00
Sallandia D1 10:15 Schalkhaar E5 9:45
SJO: Cupa/Wilp D1G 10:30 Terwolde E1 9:30
Witkampers D1G 11:00 Wijhe ’92 E3 10:00
4e klasse 21 5e klasse 15
Colmschate F6 10:15 ABS F3 9:00
Deventer F3 8:30 ABS F4 9:00
Diepenveen F3 9:00 Activia F2G 9:00
FC Zutphen F6G 8:30 Deventer F4 8:30
Heeten F2G 10:05 Deventer F8 8:30
Helios F4 8:45 FC RDC F2 8:45
IJsselstreek F1 10:00 FC RDC F3 8:45
Overwetering F3G 10:00 Overwetering F4 10:00
Rohda R. F5 9:30 Rohda R. F8 8:30
Sallandia F1 9:00 Sallandia F2G 9:00
Schalkhaar F5 9:30 Schalkhaar F8 9:30
Wesepe F1G 9:30 Warnsveldse Boys F4 8:30
6e klasse 7
AZC F5G 8:45
Be Quick’28 F6 8:30
Diepenveen F5 9:00
FC RDC F4 8:45
Go Ahead Deventer F4G 10:30
Helios F7M 8:45
KCVO F4 9:45
Rohda R. F12 11:30
Rohda R. F10 9:30
Rohda R. F11 11:30
Sallandia F3 9:00
Wissel F2 9:00

Gepubliceerd in Pupillen0 Reacties

Indeling 4G / 4H

4G 4H
Activia ABS
Alexandria Balkbrug
Apeldoornse Boys Broekland
Eerbeekse Boys Dalfsen
Groen Wit’62 DAVO
Jeugd FC Diepenveen
KCVO Fc RDC
Klarenbeek SC Gazelle De
Kon. UD Haarle
Loenermark Holten
Sallandia Lettele
TKA OVC ’21
Voorst USV
WWNA Zwolle SV

Gepubliceerd in Senioren0 Reacties

Sponsor zoekt werknemers

Bouwbedrijf en Timmerfabriek de Haan is voor de zomerperiode en najaar op zoek naar werknemers die ons kunnen ondersteunen bij diverse werkzaamheden zoals het produceren van onderdelen voor het Go Ahead Eagles stadion en vele andere werken. Ook voor een langer dienstverband kunnen wij mensen gebruiken, ZZPers en vakantiewerkers zijn ook welkom. Heeft u interesse stuur dan een mailtje met uw telefoonnummer naar jkuiper@dehaantwello.nl

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Clubhuis gesloten

Het clubhuis is vanaf heden tot 4 augustus gesloten.

Gepubliceerd in Algemeen0 Reacties

Jubileumtoernooi 7 x 7

Zondag 30 augustus 2015
Jubileumtoernooi 7 x 7
Aanvang: 10.00 uur

Voor wie:
– lagere senioren
– A & B junioren

Kosten: € 5,00 per deelnemer
Afsluiting: koud en warm buffet voor alle deelnemers met partners en kinderen.

Gepubliceerd in Junioren, Senioren0 Reacties

Bestuursmededeling – Ledenvergdering

De Algemene Ledenvergadering zal gehouden worden op

Woensdag 17 juni 2015
AANVANG : 20.00 UUR

In ons clubgebouw de “Lokvogel”.

A G E N D A :

1. Opening

2. Ingekomen stukken en eventuele mededelingen

3. Vaststellen notulen van de ledenvergadering
d.d. 25 november 2014

4. Jaarverslagen

5. Bestuursverkiezingen
Aftredend zijn : A. Nagtegaal (niet herkiesbaar)
S. Nagtegaal – Brink (niet herkiesbaar)
Afgetreden: F. van der Hulst

6. Begroting seizoen 2015-2016

7. Huldigingen

8. Rondvraag

9. Sluiting

Bestuur D.v.v. Sallandia

Gepubliceerd in Algemeen0 Reacties

Hoofdsponsors

Stand 4e klasse G

Club Wd Pnt
1 Activia 0 0
2 Alexandria 0 0
3 Apeldoornse Boys 0 0
4 Eerbeekse Boys 0 0
5 Groen Wit ’62 0 0
6 FC Jeugd 0 0
7 KCVO 0 0
8 SC Klarenbeek 0 0
9 Kon. UD 0 0
10 Loenermark 0 0
11 Sallandia 0 0
12 TKA 0 0
13 Voorst 0 0
14 WWNA 0 0
Kampioen
Promovendus
Periodekampioen 1e periode
Periodekampioen 2e periode
Periodekampioen 3e periode
Herkanser
Degradant
* 5 punten in mindering