Actuele berichten
Indeling Sallandia Senioren 2 t/m 5 Indeling Sallandia Jeugdteams Sallandia Bekerwedstrijden Sluiting / opening kantine Overlijdensbericht oud voorzitter / erelid D.v.v. Sallandia Anton Verhaagen Trainingsaanvang A.B.C.
 

Indeling Sallandia Senioren 2 t/m 5

Sallandia 2 11:30 Sallandia 4 09:30 Schalkhaar 5 09:30 V en L 3 10:00 Turkse Kracht 6 12:30 Schalkhaar 12 09:30 Diepenveen 3 10:00 Diepenveen 4 10:30 Activia 3 10:00 Activia 4 11:00 Wesepe 3 09:30 Gazelle De 3 10:00 Rohda R. 7 11:30 Sportclub Deventer 5 10:30 Rohda R. 8 11:30 Colmschate 5 09:30 […]

Indeling Sallandia Jeugdteams

Rohda R. JO19-2 12:30 Colmschate JO11-9 08:30 Haarle JO19-1 14:00 Diepenveen JO11-4 11:00 Twello SV JO19-1 15:00 Overwetering JO11-5 10:00 SDOL JO19-1 14:30 Nieuwleusen SV JO11-6 08:30 Voorwaarts T JO19-2 12:45 Heino JO11-6 08:45 Raalte JO19-1 14:30 Heeten JO11-4G 09:00 Sallandia JO19-1 14:45 ASC ’62 JO11-6G 08:45 Heino JO19-2 13:00 ABS JO11-3 10:00 Broekland JO19-1 […]

Sallandia Bekerwedstrijden

  10431 03-09-2017 14:00 Sportclub Deventer 1 Sallandia 1 10006 10-09-2017 14:00 Sallandia 1 ZVV ’56 1 10350 17-09-2017 14:00 Sallandia 1 Voorst 1

Sluiting / opening kantine

T/m 14 augustus blijft de kantine gesloten. Dinsdag 15 augustus [eerste training] weer geopend.

Overlijdensbericht oud voorzitter / erelid D.v.v. Sallandia Anton Verhaagen

                  Afgelopen zaterdag is onze oud voorzitter / erelid Anton Verhaagen van D.v.v. Sallandia overleden aan een longontsteking. De Crematie zal plaatsvinden donderdagmorgen om 10 uur. Bestuur D.v.v. Sallandia

Trainingsaanvang A.B.C.

Trainingsaanvang A.B.C De A1 begint op maandag 21 aug om  19.30 t/m 21.00 De B1 en C1 beginnen op dinsdag 22 aug Van 18.45 t/m 20.10  

Indeling Sallandia Senioren 2 t/m 5

Sallandia 2 11:30 Sallandia 4 09:30
Schalkhaar 5 09:30 V en L 3 10:00
Turkse Kracht 6 12:30 Schalkhaar 12 09:30
Diepenveen 3 10:00 Diepenveen 4 10:30
Activia 3 10:00 Activia 4 11:00
Wesepe 3 09:30 Gazelle De 3 10:00
Rohda R. 7 11:30 Sportclub Deventer 5 10:30
Rohda R. 8 11:30 Colmschate 5 09:30
ABS 3 10:00 Klarenbeek SC 4 10:30
Voorwaarts T 8 11:30 Voorwaarts T 10 09:30
Overwetering 4 10:30 FC RDC 6 13:00
FC RDC 3 09:30
Sallandia 3 09:30 Kon. UD 4 10:00
Schalkhaar 6 12:00 DAVO 5 10:30
Schalkhaar 11 12:00 Voorst 3 10:00
Sportclub Deventer 4 10:30 Klarenbeek SC 5 10:00
Victoria Boys 3 11:30 Voorwaarts T 11 09:30
Go Ahead D. 3 10:30 Colmschate 4 09:30
TKA 3 11:30 Voorwaarts T 12 09:30
Klarenbeek SC 3 10:30 Go Ahead D. 4 10:30
Loenermark 5 10:00 Sallandia 5 11:30
Voorwaarts T 9 09:30 FC RDC 5 11:30
Twello SV 4 10:00 CCW ’16 4 09:30

 

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Indeling Sallandia Jeugdteams

Rohda R. JO19-2 12:30 Colmschate JO11-9 08:30
Haarle JO19-1 14:00 Diepenveen JO11-4 11:00
Twello SV JO19-1 15:00 Overwetering JO11-5 10:00
SDOL JO19-1 14:30 Nieuwleusen SV JO11-6 08:30
Voorwaarts T JO19-2 12:45 Heino JO11-6 08:45
Raalte JO19-1 14:30 Heeten JO11-4G 09:00
Sallandia JO19-1 14:45 ASC ’62 JO11-6G 08:45
Heino JO19-2 13:00 ABS JO11-3 10:00
Broekland JO19-1 14:30 Raalte JO11-3 10:15
Gorssel JO19-1 15:00 Sallandia JO11-3 10:15
FC RDC JO19-1 15:00 FC RDC JO11-5G 08:30
SJO JCHW JO19-1 12:30 Rohda R. JO11-7 11:30
   
Lochem SP JO17-2 14:00 Colmschate JO9-5G 08:30
Harfsen JO17-1 12:30 Diepenveen JO9-1 09:00
WSV JO17-2 14:30 Lettele JO9-1 09:30
Voorwaarts T JO17-2 12:45 Wijhe ’92 JO9-4G 09:00
Blauw Wit’66 JO17-1 14:30 Twello SV JO9-2 10:00
Sallandia JO17-1 12:45 Eefde SP JO9-2G 10:15
DAVO JO17-1 12:30 Sallandia JO9-1 09:15
Heeten JO17-1 14:30 DAVO JO9-1 11:00
CCW ’16 JO17-1 15:00 Wesepe JO9-1 09:00
Gorssel JO17-1 13:00 Heeten JO9-2G 10:05
Kon. UD JO17-1 14:30 Kon. UD JO9-2G 09:15
Go Ahead D. JO17-1 14:30
Berkum JO8-1 10:20
Schalkhaar JO15-3 10:15 Berkum JO8-2 11:15
Colmschate JO15-2 12:30 SVI JO8-2 08:30
Lettele JO15-1G 14:00 Sportclub Deventer JO8-1 08:30
Sallandia JO15-1G 11:00 CSV ’28 JO8-4 08:30
Sportclub Deventer JO15-2 14:30 CSV ’28 JO8-5 08:30
FC Zutphen JO15-2 10:30 Rohda R. JO8-3 10:30
Helios JO15-1 12:30 ZAC JO8-1 08:30
Heeten JO15-1G 12:45 Sallandia JO8-1 09:15
FC RDC JO15-1 10:45 Be Quick’28 JO8-1 08:30
ABS JO15-1 13:00 Heino JO8-1 11:00
AZC JO15-1 11:15 Lemelerveld JO8-1G 08:45
Go Ahead D. JO15-1 12:30
Sportclub Deventer JO8-2 08:30
Colmschate JO11-2 08:30 Voorwaarts T JO8-2 09:45
Diepenveen JO11-1 10:00 Voorwaarts T JO8-3G 08:45
WSV JO11-3 10:45 Kon. UD JO8-1 09:15
Overwetering JO11-2 10:00 Schalkhaar JO8-4 08:30
Vorden JO11-3 10:00 Colmschate JO8-5 08:30
Sallandia JO11-1 10:15 Terwolde JO8-1 10:30
FC Zutphen JO11-2 10:30 ABS JO8-3 09:00
Helios JO11-1 09:45 Sallandia JO8-2 09:15
FC RDC JO11-1 08:30 Activia JO8-1 09:00
Kon. UD JO11-1 09:15 Go Ahead D. JO8-2 09:30
ABS JO11-1 10:00 CCW ’16 JO8-1 09:30
Schalkhaar JO11-8 08:30 Diepenveen JO8-1G 09:00
Colmschate JO11-7 08:30 Sportclub Deventer JO8-4 08:30
Diepenveen JO11-2 10:00 Voorwaarts T JO8-5 08:45
IJsselstreek JO11-1 11:00 Kon. UD JO8-2 09:15
Terwolde JO11-1 09:30 Schalkhaar JO8-5 08:30
Twello SV JO11-1 10:00 Helios JO8-1 08:45
Sportclub Deventer JO11-4 10:15 Colmschate JO8-4 08:30
Activia JO11-2 10:00 ABS JO8-4 09:00
Helios JO11-3 09:45 Sallandia JO8-3 09:15
Sallandia JO11-2 10:15 Go Ahead D. JO8-3 09:30
FC RDC JO11-3 08:30 FC RDC JO8-1 08:30
Voorwaarts T JO11-4M 09:45 IJsselstreek JO8-1 09:00

 

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Sallandia Bekerwedstrijden

 

10431 03-09-2017 14:00 Sportclub Deventer 1 Sallandia 1
10006 10-09-2017 14:00 Sallandia 1 ZVV ’56 1
10350 17-09-2017 14:00 Sallandia 1 Voorst 1

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Sluiting / opening kantine

T/m 14 augustus blijft de kantine gesloten.

Dinsdag 15 augustus [eerste training] weer geopend.

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Overlijdensbericht oud voorzitter / erelid D.v.v. Sallandia Anton Verhaagen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afgelopen zaterdag is onze oud voorzitter / erelid Anton Verhaagen van D.v.v. Sallandia overleden aan een longontsteking.
De Crematie zal plaatsvinden donderdagmorgen om 10 uur.

Bestuur D.v.v. Sallandia

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Trainingsaanvang A.B.C.

Trainingsaanvang A.B.C
De A1 begint op maandag 21 aug om  19.30 t/m 21.00
De B1 en C1 beginnen op dinsdag 22 aug
Van 18.45 t/m 20.10

 

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Poule Sallandia Klasse 5F

Apeldoornse Boys
CCW’16
Emst
Go Ahead
IJsselstreek
Kon. UD
Marienheem
SDOL
SSA Epse/Gorssel com.
Sallandia
V en L
Wesepe
Wissel

Alle aanvangstijden 14.00 uur

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Voetbal / Keepersschool Deventer

Voetbal/Keepersschool Deventer

                      Start op
              Zondag 24 september
              Van 10.00 t/m 11.00
     10 weken lang techniek training
         Voor keepers en voetballers
                 Kosten 75 euro

Waar op de velden van D.V.V. Sallandia
     Opgeven via mobiel 0627041844
    www.voetbalschooldeventer.com          

 

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Voorbereiding selectie seizoen 2017-2018

Voorbereiding selectie seizoen 2017-2018
Dinsdag 15-aug Start training 20.00 uur
Donderdag 17-aug Training 20.00 uur
Zondag 20-aug Sallandia 1 – Helios 1/2 12.00 uur
Dinsdag 22-aug Sallandia 1 – Sportclub Deventer 1 20.15 uur
Donderdag 24-aug Training 20.00 uur
Zondag 27-aug Sallandia 1 – Colmschate 2 11.00 uur
Dinsdag 29-aug Training 20.00 uur
Zat. / Zon.           2/3 sep Bekerwedstrijd
Dinsdag 5-sep Training 20.00 uur
Donderdag 7-sep Training 20.00 uur
Zat. / Zon.        9/10 sep Bekerwedstrijd
Dinsdag 12-sep Training/uitwijk bekerwedstrijd 20.00 uur
Donderdag 14-sep Training 20.00 uur
Zat. / Zon.      16/17 sep Bekerwedstrijd 20.00 uur
Dinsdag 19-sep Training 20.00 uur
Donderdag 21-sep Training 20.00 uur
Zondag 24-sep Aanvang competitie

 

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Voetbalcommissie D.v.v. Sallandia

Beste leden van Sallandia

Vanaf heden heeft Sallandia een voetbalcommissie.
Als er vragen zijn kan je bij deze personen terecht:

Henk Lueks                          Selectie                                                                                06-22002334
Herman Haverhoek           Pupillen  (Mini’s, JO09, JO11, JO13)                               06-46388764
Marco van Riet                   Junioren (JO15, JO17, JO19)                                            06-54974058
Marcel Willemsen              Algemeen lid                                                                      06-20352782
Anjo Rondhuis                    Senioren 3 t/m 5                                                                06-20790995
Herman Harleman             Opleidingen trainers (Voorzitter voetbalcommissie)  06-27041844

 

Gepubliceerd in Nieuws0 Reacties

Hoofdsponsor

Stand 5e klasse G

Club Wd Pnt
1 Sport Club Deventer Deventer SP  18 40
2 Terwolde Terwolde 18 39
3 Nieuw Heeten Nieuw Heeten  18 35
4 Raalte Raalte 18 33
5 Mariënheem Mariënheem 18 30
6 SDOL SDOL 18 26
7 Wesepe Wesepe 18 24
8 FC RDC RDC FC 18 24
9 Sallandia 18 21
10 V en L V en L 18 12
11 Go Ahead Deventer Go Ahead Deventer 18 11
12 Koninklijke UD Koninklijke UD 18 5
Periodekampioen 1e periode
Periodekampioen 2e periode

Webshop

Twitter