Categorie | Jeugd

Voorlopige competitie-indeling van de jeugd-elftallen

Hieronder kunt u de voorlopige competitie-indeling (seizoen 2010-2011) van de jeugd-elftallen van Sallandia lezen.

Alleen de competitie-indeling van de B1 is defenitief (vallen onder categorie A) en zullen bij hun wedstrijden (in de meeste gevallen) een scheidsrechter krijgen aangewezen door de bond. De overige jeugd-elftallen vallen onder catergorie B.

De A1 – C1 – D1 spelen een hele competitie (dit geldt waarschijnlijk ook voor Meisjes C-elftal). De overige pupillen-elftallen (D2 de E en F teams) spelen een halve competitie (najaar) en worden tijdens de winterstop opnieuw ingedeeld (voorjaars-competitie).

Voorlopige competitie-indeling jeugd-elftallen ,m.u.v. de competitie-indeling B1 (deze is defintief)
A1  2e klasse L B1  1e klasse C C1  2e klasse L MC   2e klasse A
ABS  A1 Rigtersbleek B1 Activia C1 Berkum  MC1
Colmschate A1 Avant-W  B1 AZC  C1 ESC  MC1
Columbia  A2 Witkampers B1 CJV’ers  C1 de Gazelle MC1
Davo A1 Diepenveen B1 Colmschate C1G t Harde  MC1
Deventer A1D Markelo B1 Deventer C1 Hattem Meisjes Comb. MC1
Diepenveen A1 ABS  B1 Diepenveen C2 HTC  MC1
Go Ahead D. A1 Sallandia B1 Eefde C1G Sallandia  MC1
Lettele A1 Losser  B1 fc Zutphen C2 SEH  MC1
Sallandia A1 Bon.Boys  B1 Gazelle Nieuwland C1
Schalkhaar A2 Colmschate B1 Sallandia C1
Cupa/Wilp A1 sc Enschede B1 Turkse Kracht C1
Turkse Kracht A1 Vogido B1 Warnsveldse Boys C2
D1 2e klasse 13 D2   3e klasse 13 E1  1e klasse 10
Activia D1 ABS  D2 AZC  E1
Apeldoornse Boys D1 Colmschate D2 Be Quick Z.  E1
CJV’ers D1 Deventer D2 Colmschate E2
Colmschate D1 Diepenveen D2 Eefde E1
Columbia D1 Gorssel D2 Gorssel E1
Davo D1 Harfsen D1 Helios E1
Groen Wit ’62  D2 Kon.UD  D2 Kon.UD  E1
Robur et Velocitas D2 Sallandia D2 Sallandia E1
Sallandia D1 Schalkhaar D4 Schalkhaar E2
Voorwaaerts T.  D1 Terwolde D1 Schalkhaar E3
WSV  D2 Turkse Kracht D1 Twello E1
WSV  D3 Warnsveldse Bouys E2
ZVV ’56  D1
E2   3e klasse 31 E3   4e klasse 54 F1  2e klasse 14 F2  4e klasse 41
ABS  E3 CJV’ers E2 Activia F1 ABS  F7
Colmschate E6 Colmschate E7 Brummen F3 Deventer F6
Deventer E2 Davo E2 Colmschate F2 Diepenveen F7
Diepenveen E5 Deventer E3 Apeldoorn F3 de Gazelle F2
de Gazelle E2 Deventer E4 Diepenveen F2 Helios F5
Helios E3 Diepenveen E6 Groen Wit ’62 F2 Kon.UD  F4
Sallandia E2 Epse E2 Helios F1 RDC  F3
Schalkhaar E6 Helios E4 Klarenbeek F1 Sallandia F2
Schalkhaar E9 RDC  E2 Kon.UD  F1 Schalkhaar F14
Cupa/Wilp E4 Sallandia E3 Sallandia F1 Tweloo F6
Twello E3 Schalkhaar E10 Cupa/Wilp F1 Voorwaarts T.  F6
Voorwaarts T.  E4 Twello F2

Leave a Reply