Tags | "Competitie indeling"

Competitieindeling junioren

Sallandia JO 19  (A1) Sallandia JO 17  (B1) Sallandia JO 15 (C1)
2e klasse 2e klasse 3e klasse
ABS JO 19-1 15.00 uur Activia JO 17-1 13.00 uur ABS  JO 15-2 13.00 uur
Activia JO 19-1 14.30 uur AZC JO 17-1 13.00 uur Activia JO 15-1 12.30 uur
Davo JO 19-1 12.30 uur sc Deventer JO 17-1 14.30 uur Davo JO 15-1 14.00 uur
sc Deventer JO 19-1 16.15 uur Fc RDC JO 17-1 12.15 uur sc Deventer JO 15-2 14.30 uur
De Hoven JO 19-1 14.30 uur Gorssel JO 17-1 13.00 uur Diepenveen JO 15-2 13.00 uur
Sallandia JO 19-1 14.45 uur Helios JO 17-1 14.30 uur Fc RDC  JO 15-1 10.15 uur
Schalkhaar JO 19-2 14.00 uur Sallandia JO 17-1 10.45 uur Rohda R. JO 15-3 13.00 uur
TKD JO 19-1 14.30 uur CCW ’16  JO 17-1 14.30 uur Sallandia JO 15-1 12.45 uur
Twello JO 19-1 14.00 uur Teuge JO 17-1 12.30 uur Schalkhaar JO 15-4 13.00 uur
Voorst JO 19-1 14.30 uur Twello JO 17-1 13.00 uur TKD  JO 15-1 11.00 uur
Voorwaarts T JO 19-2 12.45 uur Voorwaarts T  JO 17-3 12.45 uur Wijhe’92  JO 15-3 14.30 uur
Witkampers JO 19-1 14.30 uur WSV  JO 17-3 14.30 uur WSV  JO 15-5 13.00 uur

Gepubliceerd in Junioren, NieuwsReacties (0)

Competitieindeling senioren

Sallandia 2 Sallandia 3 en 5 Sallandia 4
5e klasse 7e klasse 7e klasse
Sallandia 2 11.30 uur Colmschate 4 9.30 uur Sallandia 4 9.30 uur
Colmschate 3 9.30 uur Davo 3 10.30 uur ABS 7 10.00 uur
sc Deventer 2 10.30 uur sc Deventer 5 10.30 uur Colmschate 5 9.30 uur
Go Ahead 2 10.30 uur Fc RDC 5 11.30 uur Davo 4 10.30 uur
Heino 6 10.00 uur Gazelle 2 9.30 uur sc Deventer 4 10.30 uur
Kon. UD 2 12.00 uur Go Ahead 4 10.00 uur Diepenveen 5 10.30 uur
Overwetering 4 10.30 uur Kon. UD 3 10.00 uur Fc RDC 4 9.30 uur
Raalte 4 14.00 uur Sallandia 3 9.30 uur Gazelle 3 10.00 uur
Rohda R. 7 11.30 uur Sallandia 5 11.30 uur Kon. UD 4 10.00 uur
Schalkhaar 5 9.30 uur Schalkhaar 11 12.00 uur Sachalkhaar 12 12.00 uur
TKD 3 9.30 uur Epse / Gorssel 5 10.00 uur Go Ahead 5 12.00 uur
TKD 5 12.30 uur Wesepe 5 9.30 uur Epse / Gorssel 4 10.00 uur

Gepubliceerd in Nieuws, SeniorenReacties (0)

Competitie indeling Sallandia 1

Sallandia 1 – seizoen 2016/2017 
5e klasse G

Deventer 1 14:00
FC RDC zon. 1 14:00
Go Ahead D. 1 14:00
Kon. UD 1 14:00
Marienheem 1 14:00
Nieuw Heeten 1 14:00
Raalte 1 14:00
SDOL 1 14:00
Sallandia 1 14:00
Terwolde 1 14:00
V en L 1 14:00
Wesepe 1 14:00

Gepubliceerd in Nieuws, SeniorenReacties (0)

Conceptindelingen pupillen

Sallandia D1
1e klasse 05 JO13 
Sallandia D2
3e klasse 16 JO13
Be Quick Z. JO13-1 11:15 ABS JO13-1 11:15
Brummen JO13-1 13:00 Activia JO13-1 11:15
Colmschate JO13-1 Deventer JO13-3 12:30
Diepenveen JO13-1 10:30 Diepenveen JO13-2 09:00
Helios JO13-1 10:00 IJsselstreek JO13-1 11:00
Kon. UD JO13-1 11:45 Kon. UD JO13-2 11:45
Overwetering JO13-1 11:30 Lettele JO13-1 12:00
Sallandia JO13-1 09:15 Sallandia JO13-2 09:15
Teuge SP JO13-1 11:00 Schalkhaar JO13-3 08:45
Twello SV JO13-1 13:00 SJO sv Cupa Wilp JO13-1 11:00
Voorwaarts T JO13-1 11:00 Twello SV JO13-2 11:00
Warnsveldse Boys JO13-1 10:45 Voorwaarts T JO13-2 09:45
Sallandia E1
4e klasse 17 JO11
Sallandia E2
6e klasse 10 JO11
Beekbergen JO11-2 09:00 ABS JO11-7 09:00
Deventer JO11-3 10:15 Colmschate JO11-8 09:30
FC RDC JO11-3 08:45 Diepenveen JO11-6 09:00
Go Ahead D. JO11-2 09:30 FC RDC JO11-6 08:45
Overwetering JO11-3 09:00 FC RDC JO11-7 08:45
Sallandia JO11-1 10:15 Gorssel JO11-4 10:00
Schalkhaar JO11-7 09:45 Kon. UD JO11-5 09:15
SJO sv Cupa Wilp JO11-2 09:30 Overwetering JO11-5 09:00
Terwolde JO11-1 09:30 Rohda R. JO11-12 08:30
Teuge SP JO11-4 09:00 Sallandia JO11-2 10:15
Wesepe JO11-1 09:30 Schalkhaar JO11-13 08:30
WSV JO11-6 10:45 Voorwaarts T JO11-7 08:45
Sallandia F1
3e klasse 17 JO9
Sallandia F2
6e klasse 10 JO9
ABS JO9-2 10:00 Albatross JO9-5 08:45
Balkbrug JO9-1 08:45 AZC JO9-4 08:45
Colmschate JO9-2 08:45 Brummen JO9-6 09:00
Deventer JO9-2 08:30 Deventer JO9-10 08:30
FC RDC JO9-1 08:45 Diepenveen JO9-4 09:00
Helios JO9-2 08:45 Eefde SP JO9-3 09:00
Lettele JO9-1 09:30 Go Ahead D. JO9-5 09:30
Sallandia JO9-1 09:15 Gorssel JO9-3 09:00
Schalkhaar JO9-3 09:30 Overwetering JO9-4 10:00
Turkse Kracht JO9-1 09:00 Sallandia JO9-2 09:15
Voorwaarts T JO9-2 08:45 SJO sv Cupa Wilp JO9-3 09:30
Witkampers JO9-2 09:00 Socii JO9-2 09:00

Gepubliceerd in Jeugd, Nieuws, PupillenReacties (0)

Indelingen voorjaarsreeks pupillen

Gorssel D1 12:30 Eerbeekse Boys E2 9:45
Helios D2 11:00 Go Ahead D. E2 9:30
Koninklijke UD D2G 9:30 Groen Wit’62 E6 9:45
Robur et Velocitas D4 11:45 SHE E1G 10:30
SV Twello D2D 10:30 Sallandia E1 9:00
Sallandia D2 10:00 Voorst E1G 9:30
Schalkhaar D6 11:45 Voorwaarts T E2 8:45
Terwolde D1G 10:00 WSV E4 9:45
Voorwaarts T D3G 11:00 csv Apeldoorn E5 8:30
ABS F2 9:00 AZC F6 8:45
Activia F1 9:00 Deventer F11 10:15
Colmschate F3 8:30 Deventer F12 10:15
Diepenveen F1 9:00 FC RDC F4 8:45
Go Ahead D. F1 9:30 Go Ahead D. F4 10:30
Helios F2 9:45 Helios F8 8:45
IJsselstreek F1 9:30 KCVO F4 9:45
Rohda R. F3 8:30 Overwetering F5
SJO sv Cupa Wilp F1G 9:30 Sallandia F2G 9:00
Sallandia F1 9:00 VIOS V. F5 11:00
Schalkhaar F7 9:30 Vaassen F2G 10:30
Voorwaarts T F3 9:45 Voorwaarts T F8 9:45

Gepubliceerd in PupillenReacties (0)

Competitie indeling pupillen

2e klasse 11 3e klasse 30
Activia D1GD 11:15 Activia E2 10:00
Colmschate ’33 D2G 10:15 Colmschate E3 8:30
Deventer D2 12:30 Deventer E3 10:00
SP Eefde D1G 10:15 Diepenveen E2 9:00
FC RDC D1 10:00 FC RDC E2 8:45
Go Ahead Deventer D1D 11:30 Koninklijke UD E3 9:30
Heeten D1G 11:00 Overwetering E2 9:00
Koninklijke UD D1G 11:30 Rohda R. E3 10:30
SP Lochem D2 9:45 Sallandia E1 9:00
Sallandia D1 10:15 Schalkhaar E5 9:45
SJO: Cupa/Wilp D1G 10:30 Terwolde E1 9:30
Witkampers D1G 11:00 Wijhe ’92 E3 10:00
4e klasse 21 5e klasse 15
Colmschate F6 10:15 ABS F3 9:00
Deventer F3 8:30 ABS F4 9:00
Diepenveen F3 9:00 Activia F2G 9:00
FC Zutphen F6G 8:30 Deventer F4 8:30
Heeten F2G 10:05 Deventer F8 8:30
Helios F4 8:45 FC RDC F2 8:45
IJsselstreek F1 10:00 FC RDC F3 8:45
Overwetering F3G 10:00 Overwetering F4 10:00
Rohda R. F5 9:30 Rohda R. F8 8:30
Sallandia F1 9:00 Sallandia F2G 9:00
Schalkhaar F5 9:30 Schalkhaar F8 9:30
Wesepe F1G 9:30 Warnsveldse Boys F4 8:30
6e klasse 7
AZC F5G 8:45
Be Quick’28 F6 8:30
Diepenveen F5 9:00
FC RDC F4 8:45
Go Ahead Deventer F4G 10:30
Helios F7M 8:45
KCVO F4 9:45
Rohda R. F12 11:30
Rohda R. F10 9:30
Rohda R. F11 11:30
Sallandia F3 9:00
Wissel F2 9:00

Gepubliceerd in PupillenReacties (0)

Indeling 4G / 4H

4G 4H
Activia ABS
Alexandria Balkbrug
Apeldoornse Boys Broekland
Eerbeekse Boys Dalfsen
Groen Wit’62 DAVO
Jeugd FC Diepenveen
KCVO Fc RDC
Klarenbeek SC Gazelle De
Kon. UD Haarle
Loenermark Holten
Sallandia Lettele
TKA OVC ’21
Voorst USV
WWNA Zwolle SV

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Voorlopige indelingen voorjaarscompetitie

Broekland E1G 9:30 Activia E2 10:00 Activia F2G 9:00 Colmschate F10
Colmschate E1 10:45 Colmschate E6 8:30 DAVO F1 10:00 Deventer F9
SJO: Cupa/Wilp E1G 9:30 Deventer E6 9:45 Deventer F2 8:45 Diepenveen F4 10:00
Go Ahead D. E1 10:30 Diepenveen E5 9:00 Deventer F3 9:45 Go Ahead D. F3 9:30
Gorssel E1 11:00 Go Ahead D. E3 10:30 Go Ahead D. F2 9:30 Helios F9
IJsselstreek E1 10:00 IJsselstreek E2 10:00 FC RDC F3 8:30 IJsselstreek F2
Kon. UD E1 9:30 Overwetering E3 9:00 Sallandia F1 9:30 FC RDC F6 8:30
Overwetering E1 9:00 FC RDC E2 8:30 Schalkhaar F3 10:30 Sallandia F2G 9:30
Sallandia E1 9:30 Sallandia E2 9:30 Schalkhaar F9 8:30 Schalkhaar F12G 8:30
Schalkhaar E5 10:00 Schalkhaar E10G 8:45 Terwolde F1 9:30 Turkse Kracht F1 9:00
Warnsveldse Boys E1 9:45 Terwolde E1 9:30 Voorwaarts T F2 8:45 Voorwaarts T F7 8:45
FC Zutphen E2 10:00 Turkse Kracht E1 9:00 FC Zutphen F5 8:30 Wesepe F2 9:30

Gepubliceerd in PupillenReacties (0)

Competitie- en bekerindeling B1

Competitie-indeling B1:
1 Vroomshoopse Boys B1 12:30
2 De Zweef B1 14:30
3 Overwetering B1G 14:30
4 Hardenberg ’85 B1 11:30
5 DETO B1 12:30
6 JVC Dedemsvaart B1 14:30
7 Hulzense Boys B1 12:30
8 Gramsbergen B1 12:30
9 Lemelerveld B1 14:30
10 Wijhe ’92 B1 12:45
11 Sallandia B1 14:30
12 Schalkhaar B2 11:45

Bekerwedstrijden B1:
23-8-2014 14:45 Schalkhaar B1 – Sallandia B1
27-8-2014 18:30 Sallandia B1 – Overwetering B1G
30-8-2014 14:30 Sallandia B1 – Diepenveen B1

Gepubliceerd in JuniorenReacties (0)

Indelingen competitie jeugd Sallandia voorjaar

Sallandia C1 – 3e klasse 14 Sallandia D2 – 3e klasse 27 Sallandia E1 – 3e klasse 24
1 Activia C1D 1 csv Apeldoorn D6 1 Colmschate ’33 E2
2 Albatross C2 2 Colmschate ’33 D3G 2 Sportclub Deventer E4
3 csv Apeldoorn C3 3 SJO: Cupa/Wilp D2G 3 Gorssel E2
4 Colmschate ’33 C2 4 Sportclub Deventer D2 4 FC RDC E2
5 Diepenveen C2G 5 Groen Wit ’62 D5D 5 Robur et Velocitas E9D
6 Epe C2 6 SC Overwetering D2G 6 Robur et Velocitas E5G
7 EZC ’84 C1 7 Robur et Velocitas D8G 7 Sallandia E1
8 KCVO C2 8 Sallandia D2GD 8 Schalkhaar E6
9 FC RDC C1 9 Schalkhaar D4 9 Terwolde E3
10 Sallandia C1GD 10 Schalkhaar D7 10 Voorwaarts T E4
11 Voorst C1 11 SP Teuge D2G 11 Warnsveldse Boys E5
12 WSV C4 12 Voorwaarts T D3 12 WSV E9
Sallandia E2 – 5e klasse 16 Sallandia F1 – 3e klasse 19 Sallandia F2 – 5e klasse 42
1 ABS E6 1 Activia F1 1 ABS F7
2 Activia E3G 2 Colmschate ’33 F6 2 Blauw Wit ’66 F4G
3 Sportclub Deventer E6 3 Sportclub Deventer F2 3 Colmschate ’33 F9
4 Helios E5 4 Diepenveen F2 4 DAVO F2
5 SC Overwetering E5G 5 IJsselstreek F1 5 Diepenveen F7
6 FC RDC E4 6 Koninklijke UD F2 6 Heeten F5
7 Sallandia E2 7 FC RDC F2 7 Koninklijke UD F4
8 Schalkhaar E15 8 Robur et Velocitas F10 8 Sallandia F2G
9 SV Twello E6 9 Rohda Raalte F9 9 Turkse Kracht F2
10 Voorwaarts T E6G 10 Sallandia F1 10 Voorst F3
11 Wesepe E2G 11 Schalkhaar F4 11 Voorwaarts T F7
12 Wijhe ’92 E6G 12 Turkse Kracht F1 12 FC Zutphen F10
Sallandia F3 – 6e klasse 07
1 ABS F8
2 ABS F9
3 Sportclub Deventer F7
4 Diepenveen F6
5 Diepenveen F8
6 Diepenveen F9
7 Go Ahead Deventer F3
8 Helios F8
9 Helios F7
10 Helios F6
11 Sallandia F3
12 Schalkhaar F12

Gepubliceerd in PupillenReacties (0)