Tags | "4e klasse G"

Wedstrijden nacompetitie teams 4G

22-mei 14.00 Activia 1 Holten 1
22-mei 14.00 Alexandria 1 Twello / Orderbos
22-mei 14.00 Beekbergen 1 TKA 1
22-mei 14.00 Doetinchem 1 Eerbeekse Boys 1
22-mei 14.30 Be Quick Z. 1 Voorst 1
26-mei 19.00 Holten 1 Activia 1
29-mei 14.00 Eerbeekse Boys 1 Doetinchem 1
29-mei 14.00 Twello / Orderbos Alexandria 1
29-mei 14.00 Voorst 1 Be Quick Z. 1
29-mei 14.30 TKA 1 Beekbergen 1

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen 4e klasse G

Maandag 16 mei
Loenermark Alexandria 1 – 0
Activia FC Jeugd 1 – 1
Sallandia Koninklijke UD 1 – 1
Groen Wit ’62 WWNA 1 – 2
Voorst Klarenbeek 2 – 0
Apeldoornse Boys KCVO 1 – 3
TKA Eerbeekse Boys 5 – 0

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 8 mei
KCVO Activia 2 – 0
WWNA Apeldoornse Boys 1 – 4
FC Jeugd Groen Wit ’62 1 – 0
Koninklijke UD Loenermark 2 – 6
Klarenbeek Sallandia 10 – 0
Alexandria TKA 2 – 6
Eerbeekse Boys Voorst 5 – 1
Maandag 16 mei
Loenermark Alexandria
Activia FC Jeugd
Sallandia Koninklijke UD
Groen Wit ’62 WWNA
Voorst Klarenbeek
Apeldoornse Boys KCVO
TKA Eerbeekse Boys

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 8 mei
KCVO Activia
WWNA Apeldoornse Boys
FC Jeugd Groen Wit ’62
Koninklijke UD Loenermark
Klarenbeek Sallandia
Alexandria TKA
Eerbeekse Boys Voorst
Zondag 1 mei
Klarenbeek Activia 0 – 1
Koninklijke UD Apeldoornse Boys 3 – 3
Eerbeekse Boys Groen Wit ’62 2 – 0
WWNA FC Jeugd 0 – 2
Alexandria KCVO 0 – 3
Voorst Loenermark 1 – 3
Sallandia TKA 0 – 9

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 24 april
Apeldoornse Boys Alexandria
Groen Wit ’62 Klarenbeek
Activia WWNA
KCVO FC Jeugd
Sallandia Voorst
Loenermark Eerbeekse Boys
TKA Koninklijke UD
Zondag 17 april
Loenermark TKA 5 – 3
KCVO Koninklijke UD 5 – 1
Voorst FC Jeugd 0 – 4
Activia Alexandria 2 – 2
WWNA Eerbeekse Boys 2 – 3

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 3 april
Klarenbeek Koninklijke UD 4 – 1
Voorst Alexandria 3 – 3
Apeldoornse Boys Eerbeekse Boys 1 – 10
Activia Groen Wit ’62 1 – 1
Sallandia FC Jeugd 0 – 14
Loenermark KCVO 4 – 1
TKA WWNA 3 – 0
Woensdag 6 april
FC Jeugd TKA
Zondag 10 april
KCVO Groen Wit ’62
WWNA Loenermark
Klarenbeek TKA
Eerbeekse Boys Activia
Koninklijke UD Voorst
Alexandria Sallandia
FC Jeugd Apeldoornse Boys

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Maandag 28 maart
Koninklijke UD WWNA 1 – 2
Alexandria FC Jeugd 1 – 3
Eerbeekse Boys KCVO 2 – 3
TKA Voorst 5 – 4
Zaterdag 26 maart
Klarenbeek Eerbeekse Boys 3 – 3
Alexandria WWNA 1 – 2
TKA Apeldoornse Boys 6 – 4
Voorst Activia 0 – 2
Zondag 3 april
Klarenbeek Koninklijke UD
Voorst Alexandria
Apeldoornse Boys Eerbeekse Boys
Activia Groen Wit ’62
Sallandia FC Jeugd
Loenermark KCVO
TKA WWNA

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 20 maart
Alexandria Klarenbeek 0 – 1
KCVO Voorst 3 – 4
WWNA Sallandia 3 – 1
Eerbeekse Boys Koninklijke UD 8 – 0
Activia Apeldoornse Boys 4 – 0
Groen Wit ’62 Loenermark 2 – 0
FC Jeugd TKA Gestaakt wegens ongeluk
Zaterdag 26 maart
Klarenbeek Eerbeekse Boys
Alexandria WWNA
TKA Apeldoornse Boys
Voorst Activia
Maandag 28 maart
Koninklijke UD WWNA
Alexandria FC Jeugd
Eerbeekse Boys KCVO
TKA Voorst

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 13 maart
Apeldoornse Boys Groen Wit ’62 5 – 2
Sallandia Activia 0 – 7
Klarenbeek Eerbeekse Boys Afgelast
Koninklijke UD Alexandria 1 – 3
Voorst WWNA 2 – 1
Loenermark FC Jeugd 2 – 5
TKA KCVO 2 – 1
Zondag 20 maart
Alexandria Klarenbeek
KCVO Voorst
WWNA Sallandia
Eerbeekse Boys Koninklijke UD
Activia Apeldoornse Boys
Groen Wit ’62 Loenermark
FC Jeugd TKA

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 4e klasse G

Zondag 6 maart
Activia TKA 2 – 3
Eerbeekse Boys Alexandria 7 – 0
WWNA Klarenbeek 3 – 0
KCVO Sallandia 9 – 1
Apeldoornse Boys Loenermark 1 – 4
Groen Wit ’62 Voorst 2 – 0
FC Jeugd Koninklijke UD 5 – 1
Zondag 13 maart
Apeldoornse Boys Groen Wit ’62
Sallandia Activia
Klarenbeek Eerbeekse Boys
Koninklijke UD Alexandria
Voorst WWNA
Loenermark FC Jeugd
TKA KCVO

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)