Tags | "3e Klasse B"

Uitslagen 3e klasse B

Zondag 10 mei 
Epe Turkse Kracht 3 – 6
Heeten Columbia 2 – 1
Colmschate ’33 Activia 3 – 1
ZVV ’56 Robur et Velocitas 0 – 3
Markelo Heerde 1 – 0
Albatross Beekbergen 0 – 1
Sallandia Vaassen 0 – 10

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 3 mei 
Robur et Velocitas Heeten 2 – 0
Beekbergen Colmschate ’33 2 – 2
Columbia Markelo 6 – 1
Heerde Sallandia 11 – 0
Turkse Kracht Albatross 3 – 1
Activia Epe 1 – 3
Vaassen ZVV ’56 1 – 0
Donderdag 30 april 
ZVV ’56 Activia 1 – 1
Markelo Vaassen 2 – 3
Zondag 10 mei 
Epe Turkse Kracht
Heeten Columbia
Colmschate ’33 Activia
ZVV ’56 Robur et Velocitas
Markelo Heerde
Albatross Beekbergen
Sallandia Vaassen

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 26 april 
Robur et Velocitas Albatross 3 – 1
Heeten Sallandia 8 – 0
Columbia Epe 4 – 2
Heerde Turkse Kracht 1 – 0
Activia Beekbergen 1 – 2
Vaassen Colmschate ’33 4 – 2
ZVV ’56 Markelo 3 – 1
Donderdag 30 april 
ZVV ’56 Activia
Markelo Vaassen
Zondag 3 mei 
Robur et Velocitas Heeten
Beekbergen Colmschate ’33
Columbia Markelo
Heerde Sallandia
Turkse Kracht Albatross
Activia Epe
Vaassen ZVV ’56

Gepubliceerd in NieuwsReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Donderdag 16 april 
ZVV ’56 Beekbergen 1 – 1
Zondag 19 april 
Colmschate ’33 Robur et Velocitas 0 – 1
Markelo Vaassen Afgelast
Albatross Activia 0 – 1
Sallandia Columbia 2 – 6
Epe Heerde 1 – 2
Turkse Kracht Beekbergen 0 – 1
Heeten ZVV ’56 5 – 1
Zondag 12 april 
Beekbergen Epe
Activia Markelo
Robur et Velocitas Sallandia
Turkse Kracht Colmschate ’33
Vaassen Albatross
Columbia ZVV ’56
Heerde Heeten

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 12 april 
Beekbergen Epe 3 – 2
Activia Markelo 2 – 1
Robur et Velocitas Sallandia 1 – 0
Turkse Kracht Colmschate ’33 5 – 0
Vaassen Albatross 1 – 1
Columbia ZVV ’56 1 – 2
Heerde Heeten 1 – 1
Donderdag 16 april 
ZVV ’56 Beekbergen
Zondag 19 april 
Colmschate ’33 Robur et Velocitas
Markelo Vaassen
Albatross Activia
Sallandia Columbia
Epe Heerde
Turkse Kracht Beekbergen
Heeten ZVV ’56

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zaterdag 4 april 
Activia Vaassen 0 – 1
Epe ZVV ’56 0 – 4
Beekbergen Robur et Velocitas 0 – 4
Turkse Kracht Columbia 1 – 0
Colmschate ’33 Heeten 2 – 1
Maandag 6 april 
Sallandia Colmschate ’33 1 – 6
Robur et Velocitas Epe 1 – 4
Vaassen Turkse Kracht 2 – 2
Columbia Activia 0 – 2
Heeten Markelo 2 – 1
ZVV ’56 Albatross 2 – 2
Heerde Beekbergen 0 – 4
Zondag 12 april 
Beekbergen Epe
Activia Markelo
Robur et Velocitas Sallandia
Turkse Kracht Colmschate ’33
Vaassen Albatross
Columbia ZVV ’56
Heerde Heeten

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 29 maart 
Epe Vaassen 2 – 3
Robur et Velocitas Columbia 1 – 4
Heeten Beekbergen Gestaakt wegens ongeregeldheden
ZVV ’56 Heerde Afgelast
Markelo Turkse Kracht 1 – 3
Albatross Colmschate ’33 3 – 1
Sallandia Activia 0 – 1
Zaterdag 4 april 
Activia Vaassen
Epe ZVV ’56
Beekbergen Robur et Velocitas
Turkse Kracht Columbia
Colmschate ’33 Heeten
Maandag 6 april 
Sallandia Colmschate ’33
Robur et Velocitas Epe
Vaassen Turkse Kracht
Columbia Activia
Heeten Markelo
ZVV ’56 Albatross
Heerde Beekbergen

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 22 maart 
Beekbergen Sallandia 5 – 1
Activia Heeten 2 – 0
Turkse Kracht ZVV ’56 2 – 1
Vaassen Columbia 2 – 0
Heerde Robur et Velocitas 2 – 4
Colmschate ’33 Markelo 1 – 1
Albatross Epe 1 – 2
Zondag 29 maart 
Epe Vaassen
Robur et Velocitas Columbia
Heeten Beekbergen
ZVV ’56 Heerde
Markelo Turkse Kracht
Albatross Colmschate ’33
Sallandia Activia

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 15 maart 
Beekbergen Vaassen 1 – 1
Epe Heeten 1 – 0
Turkse Kracht Activia 1 – 1
Colmschate ’33 Heerde 3 – 2
Markelo Robur et Velocitas 1 – 0
Albatross Columbia 3 – 4
Sallandia ZVV ’56 0 – 1
Zondag 22 maart 
Beekbergen Sallandia
Activia Heeten
Turkse Kracht ZVV ’56
Vaassen Columbia
Heerde Robur et Velocitas
Colmschate ’33 Markelo
Albatross Epe

Gepubliceerd in SeniorenReacties (0)

Uitslagen en Programma 3e klasse B

Zondag 8 maart 
Epe Colmschate ’33 3 – 2
Robur et Velocitas Vaassen 0 – 0
Columbia Heerde 1 – 2
Heeten Albatross 1 – 2
ZVV ’56 Activia 1 – 1
Markelo Beekbergen 2 – 4
Sallandia Turkse Kracht 1 – 8
Zondag 15 maart 
Beekbergen Vaassen
Epe Heeten
Turkse Kracht Activia
Colmschate ’33 Heerde
Markelo Robur et Velocitas
Albatross Columbia
Sallandia ZVV ’56

Gepubliceerd in NieuwsReacties (0)