Archief | Nieuws

Bekerwedstrijden Sallandia 1 en 2

 

20-8-2016 17.00 uur Sallandia 1 – EZC’84 Bekerwedstrijd (EZC is zaterdagclub)
21-8-2016 09:30 uur Sallandia 2 – Cupa Wilp Bekerwedstrijd

Gepubliceerd Algemeen, Nieuws, Senioren0 Reacties

Overlijdensbericht

Met droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid

                                        Derk Kok

Derk was 75 jaar lid van onze club en daarmee het langst lid.

Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te dragen.

Bestuur en leden D.v.v. Sallandia

Gepubliceerd Algemeen, Nieuws0 Reacties

Pasfoto’s inleveren!

De volgende spelers hebben nog geen pasfoto ingeleverd.

Graag met spoed inleveren!

Relatiecode Naam                    Geb.datum
MGZH62N Agyel, H. 07-01-2001
PYQH53P Bismeyer, D. 09-07-2005
GCNK34T Engelen, J. van 05-05-1996
PDVR69O Goorhuis, L. 13-04-2005
MFGP39J Hodzic-Mehic, A. 12-07-2001
MFXT00A Medzikovic, B. 31-01-2001
NZSZ20A Roseboom, D. 23-03-2005
PDST95I Shaker, A. 28-09-2004
GCPM09B Suzen, E. 05-03-1996

Gepubliceerd Algemeen, Nieuws0 Reacties

Activiteiten seizoen 2016-2017

Belangrijke data contactcommissie 2016-2017:

Noteer onderstaande data alvast in uw agenda!

16-12-2016 Kerstbingo
11-02-2017 Darttoernooi
24-03-2017 Play Back Show (vrijdagavond)
07-04-2017 Paasbingo

Gepubliceerd Algemeen, Contactcommissie, Nieuws0 Reacties

Sallandia 1 wint oefenwedstrijd

Sallandia 1 heeft vanmiddag geoefend tegen de Hoven.

De Hoven werd thuis verslagen met 6-1!

 

 

Gepubliceerd Algemeen, Nieuws, Senioren0 Reacties

Beker- en oefenwedstrijden

14-8-2016 O 14:00 Sallandia 1 – De Hoven 1
20-8-2016 B 8:45 Sallandia JO13-2G – SVI JO13-3
20-8-2016 B 9:15 Kon. UD JO9-2G – Sallandia JO9-2G
20-8-2016 B 9:30 DAVO JO11-2 – Sallandia JO11-2
20-8-2016 B 10:15 Sallandia JO11-1 – Go Ahead D. JO11-3
20-8-2016 B 10:15 Sallandia JO9-1 – Sportclub Deventer JO9-2
20-8-2016 B 11:15 SVI JO17-2 – Sallandia JO17-1
20-8-2016 B 11:30 Go Ahead Eagles JO17-1 – Voorwaarts T JO17-1
20-8-2016 B 11:30 csv Apeldoorn JO15-3 – Sallandia JO15-1G
20-8-2016 B 12:30 Sportclub Deventer JO13-1 – Sallandia JO13-1
20-8-2016 B 12:30 DAVO JO19-1 – Sallandia JO19-1
20-8-2016 B 13:45 Go Ahead Eagles JO19-1 – Voorwaarts T JO19-1
20-8-2016 B 17:00 Sallandia 1 – EZC ’84
21-8-2016 B 9:30 Sallandia 3 – Sportclub Deventer 4
21-8-2016 B 10:00 CCW ’16 2 – Sallandia 2
21-8-2016 B 10:30 Sportclub Deventer 5 – Sallandia 4
21-8-2016 B 11:30 Sallandia 5 – Heerde 4
23-8-2016 B 18:45 Oene 1 – Sallandia 1
24-8-2016 B 18:30 Warnsveldse Boys JO13-1G – Sallandia JO13-1
24-8-2016 B 18:45 Go Ahead Eagles JO17-1 – Diepenveen JO17-1
27-8-2016 B 8:30 Sallandia JO11-2 – Kon. UD JO11-4
27-8-2016 B 8:30 Sallandia JO9-2G – Activia JO9-2G
27-8-2016 B 9:00 Overwetering JO11-4 – Sallandia JO11-1
27-8-2016 B 9:00 Wijhe ’92 JO9-2G – Sallandia JO9-1
27-8-2016 B 9:30 Sallandia JO13-1 – EZC ’84 JO13-1
27-8-2016 B 11:00 IJsselstreek JO13-1 – Sallandia JO13-2G
27-8-2016 B 11:00 Sallandia JO17-1 – Broekland JO17-1
27-8-2016 B 12:45 Sallandia JO15-1G – Twello SV JO15-2
27-8-2016 B 14:45 Sallandia JO19-1 – Broekland JO19-1
28-8-2016 B 9:30 Voorwaarts T 10 – Sallandia 3
28-8-2016 B 9:30 Sallandia 4 – Overwetering 5
28-8-2016 B 11:30 Sallandia 2 – Voorst 2
28-8-2016 B 11:30 Wijhe ’92 7 – Sallandia 5
28-8-2016 B 14:00 KCVO 1 – Sallandia 1

Gepubliceerd Junioren, Nieuws, Pupillen, Senioren0 Reacties

Sallandia historie

Historie jeugdteam Sallandia

Sallandia jeugdteam seizoen 1953/54

Er staan een aantal bekende Sallandianen op deze foto.
Toch vragen we jullie hulp om alle namen compleet te maken.

Sallandia jeugd historie 1955

Boven (van links naar recht)
E. Heukels, Vijge, J. Koers, Stelder, Meijer, G. van der Waarde, ?, Scheuter.

Onder (van links naar recht)
K. Hendriks, Strokappe?, J. Broekhuis, H. de Vries, ?, J. Klomps.

Graag jullie reacties.

Harry Preusterink
hjpreusterink@gmail.com

 

Gepubliceerd Nieuws0 Reacties

Competitieindeling junioren

Sallandia JO 19  (A1) Sallandia JO 17  (B1) Sallandia JO 15 (C1)
2e klasse 2e klasse 3e klasse
ABS JO 19-1 15.00 uur Activia JO 17-1 13.00 uur ABS  JO 15-2 13.00 uur
Activia JO 19-1 14.30 uur AZC JO 17-1 13.00 uur Activia JO 15-1 12.30 uur
Davo JO 19-1 12.30 uur sc Deventer JO 17-1 14.30 uur Davo JO 15-1 14.00 uur
sc Deventer JO 19-1 16.15 uur Fc RDC JO 17-1 12.15 uur sc Deventer JO 15-2 14.30 uur
De Hoven JO 19-1 14.30 uur Gorssel JO 17-1 13.00 uur Diepenveen JO 15-2 13.00 uur
Sallandia JO 19-1 14.45 uur Helios JO 17-1 14.30 uur Fc RDC  JO 15-1 10.15 uur
Schalkhaar JO 19-2 14.00 uur Sallandia JO 17-1 10.45 uur Rohda R. JO 15-3 13.00 uur
TKD JO 19-1 14.30 uur CCW ’16  JO 17-1 14.30 uur Sallandia JO 15-1 12.45 uur
Twello JO 19-1 14.00 uur Teuge JO 17-1 12.30 uur Schalkhaar JO 15-4 13.00 uur
Voorst JO 19-1 14.30 uur Twello JO 17-1 13.00 uur TKD  JO 15-1 11.00 uur
Voorwaarts T JO 19-2 12.45 uur Voorwaarts T  JO 17-3 12.45 uur Wijhe’92  JO 15-3 14.30 uur
Witkampers JO 19-1 14.30 uur WSV  JO 17-3 14.30 uur WSV  JO 15-5 13.00 uur

Gepubliceerd Junioren, Nieuws0 Reacties

Competitieindeling senioren

Sallandia 2 Sallandia 3 en 5 Sallandia 4
5e klasse 7e klasse 7e klasse
Sallandia 2 11.30 uur Colmschate 4 9.30 uur Sallandia 4 9.30 uur
Colmschate 3 9.30 uur Davo 3 10.30 uur ABS 7 10.00 uur
sc Deventer 2 10.30 uur sc Deventer 5 10.30 uur Colmschate 5 9.30 uur
Go Ahead 2 10.30 uur Fc RDC 5 11.30 uur Davo 4 10.30 uur
Heino 6 10.00 uur Gazelle 2 9.30 uur sc Deventer 4 10.30 uur
Kon. UD 2 12.00 uur Go Ahead 4 10.00 uur Diepenveen 5 10.30 uur
Overwetering 4 10.30 uur Kon. UD 3 10.00 uur Fc RDC 4 9.30 uur
Raalte 4 14.00 uur Sallandia 3 9.30 uur Gazelle 3 10.00 uur
Rohda R. 7 11.30 uur Sallandia 5 11.30 uur Kon. UD 4 10.00 uur
Schalkhaar 5 9.30 uur Schalkhaar 11 12.00 uur Sachalkhaar 12 12.00 uur
TKD 3 9.30 uur Epse / Gorssel 5 10.00 uur Go Ahead 5 12.00 uur
TKD 5 12.30 uur Wesepe 5 9.30 uur Epse / Gorssel 4 10.00 uur

Gepubliceerd Nieuws, Senioren0 Reacties

Wedstrijdprogramma Sallandia 1

Datum Tijd
4-9-2016 14.00 uur V en L 1 – Sallandia 1
11-9-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Terwolde 1
18-9-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Wesepe 1
25-9-2016 14.00 uur SDOL 1 – Sallandia 1
2-10-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Fc RDC 1
9-10-2016 14.00 uur Go Ahead 1 – Sallandia 1
16-10-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Nieuw Heeten 1
23-10-2016 Beker / Inhaal
30-10-2016 14.00 uur sc Deventer 1 – Sallandia 1
6-11-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Marienheem 1
13-11-2016 14.00 uur Sallandia 1 – Kon. UD 1
20-11-2016 Beker / Inhaal
27-11-2016 14.00 uur Raalte 1 – Sallandia 1
4-12-2016 14.00 uur Sallandia 1 – V en L 1
11-12-2016 14.00 uur Terwolde 1 – Sallandia 1
18-12-2016 Beker / Inhaal
15-1-2017 Beker / Inhaal
22-1-2017 Beker / Inhaal
29-1-2017 Beker / Inhaal
5-2-2017 Beker / Inhaal
12-2-2017 14.00 uur Wesepe 1 – Sallandia 1
19-2-2017 14.00 uur Sallandia 1 – SDOL 1
25-2-2017 Beker / Inhaal
5-3-2017 Beker / Inhaal
12-3-2017 14.00 uur Marienheem 1 – Sallandia 1
19-3-2017 14.00 uur Sallandia 1 – Go Ahead 1
26-3-2017 14.00 uur Fc RDC 1 – Sallandia 1
2-4-2017 14.00 uur Sallandia 1 – sc Deventer 1
9-4-2017 14.00 uur Nieuw Heeten 1 – Sallandia 1
15-4-2017 Beker / Inhaal
17-4-2017 Beker / Inhaal
23-4-2017 Beker / Inhaal
30-4-2017 14.00 uur Sallandia 1 – Raalte 1
7-5-2017 14.00 uur Kon. UD 1 – Sallandia 1
14-5-2017 Start nacompetitie

Gepubliceerd Nieuws, Senioren0 Reacties